KURTNA KOOLI ÕPILASAKTIIV

Kurtna kooli õpilasaktiivi liikmed on Villu Susi (president), Mia Kaljula (asepresident), Kevin Sakermaa (asepresident), Anette Kuldvee, Alex Ringvee, Hannes Markus Selde, Hanna-Maarja Selde, Nataly Rumjansev, Eva-Maria Sults, Janne Mai Külama. Õpilasaktiiv on õpilasgrupp, kes muudab koolielu paremaks ja lõbusamaks. Aktiivi kuuluvad toredad ja sõbralikud lapsed, kes esindavad õpilasi ja seisavad nende eest. Põhiline tegevus on õpilasaktiivil ürituste korraldamine. Praeguseks on nad korraldanud sõbrapäeva playback´i ja mõned vahetunnidiskod. Üritusi, mis on tulekul, nad kahjuks veel ei avalda, et säilitada põnevus. Soovitused aktiivi poolt oleksid, et järgmise aasta playback`il osaleks rohkem õpilasi ka vanematest klassidest.