JAAGUPI NURK: arvutimängud

Jou, mutid ja kutid. Ma tagasi uute asjadega, millest rääkida ja selle korra jututeema on arvutimängud. Mulle meeldivad peaegu kõik arvutimängud, välja arvatud mingid tobedad ja järgi tehtud kuulsatest mängudest – nt Tomb Runner (järgi tehtud kuulsast telefonimängust Temple Run) . DOOM: julmalt lahe mäng isegi halva graafikaga. Need relvad, need vastased, see kujutlusvõime – ahh, kui lõbus on virtuaalseid vastaseid mootorsaega pooleks saagida. See pikslite mäng on nii hea.

CALL OF DUTY’d: nende story on võrratu. Multiplayer on lahe eriti koos exo’dega (mehaaniliselt tugevdav luukere). Zombide vastu on alati lahe kuule laristada. Ma ise hakkan ostma Advanced Warfare’i. Seal on nii lahe oma exo sceletoniga b-hoppida (hästi kõrgele hüpata – nt kui hüppad exo suitiga ja teed veel topelthüppe) ja vastaseid 360-kraadi no scope’iga kahjutuks teha.

MÕNED ONLINE MÄNGUD: soovitan soojalt mängida Broforce’i demo, mida saab mängida tasuta Miniclipis. See on 2D mäng, kus sa saad relvadega lõhkuda peaaegu terve taseme. Terve mängu saab selle aasta märtsikuus tasuta Playstation Plussiga või igal ajal Steamist.

VEEL MÕNED MÄNGUD FACEBOOKIS – nt Dino Hunter: Deadly Shores – jahimäng, mis on nii lahe ja omapärane, kuna seal saab jahtida dinosauruseid.

OPEN WORLD MÄNGUD: paljud teavad seda nime kui GTA või Minecraft jne. Aga on ka open world mänge, millest paljud ei tea. Näiteks üks väga põnev mäng on Red Faction: Guerilla. See on hea mäng, kuna sa saad lõhkud peaaegu kõike (välja arvatud maapinda). Lahe ja väga palju relvi, mis on omalaadsed; multiplayer on hea. Multiplayeris on erinevad võimed, millega sa saad kas nähtamatuks muutuda või läbi seinte joosta. Ja kuulake mu playlisti Spotifyst kasutaja – Jaagup Valtna playlist: LOL (Kui te ei saa playlistile ligi, küsige Facebookist minu käest!)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga