REPORTAAŽ: vesised pirukad ja salapärane austaja Lasnamäe kergejõustikuhallis

Reedel, 15.01.2016 käisid Kurtna Kooli õpilased Lasnamäe kergejõustikuhallis 5.- 8. klassidele mõeldud kergejõustikuvõistlusel. Võisteldi jooksualadel, kaugus- ja kõrgushüppes. Kõrgushüppe 7.-8. klassi arvestuses võitis Ian Tänavsuu. 800 m jooksus 7.-8. klassi arvestuses saavutas 4. koha OPEN WORLD MÄNGUD: paljud teavad seda nime kui GTA või Minecraft jne. Aga on ka open world mänge, millest paljud ei tea. Näiteks üks väga põnev mäng on Red Faction: Guerilla. See on hea mäng, kuna sa saad lõhkud peaaegu kõike (välja arvatud maapinda). Lahe ja väga palju relvi, mis on omalaadsed; multiplayer on hea. Multiplayeris on erinevad võimed, millega sa saad kas nähtamatuks muutuda või läbi seinte joosta. Ja kuulake mu playlisti Spotifyst kasutaja – Jaagup Valtna playlist: LOL (Kui te ei saa playlistile ligi, küsige Facebookist minu käest!) Maribel Ney. Ingrid-Lisett Reinpõld sai 5.-6. klassi arvestuses 5. koha. Teistel osalejatel läks ka väga hästi. Päeva alguses rahvast nii palju ei olnudki, aga esimese ala lõppedes oli järsku nii palju rahvast kohale tulnud, et kitsaks läks. Üks Kurtna Kooli õpilane sai võistlustelt endale ka salapärase austaja, aga muidu oli täitsa normaalne. Väga tore oli näha tuttavaid inimesi, keda muidu ei näe. Lõunaks sõime kooli poolt kaasa pakitud pirukat, mis oli küll pisut vesine, kuid nälg oli suur ja kõik pirukad said kiirelt otsa. Tagasi jõudsime kell 16.00.