JAAGUPI NURK: FILMID

Seekord tuleb Jaagupi nurk filmidest – ma vaatan tihti nimelt ka filme. Mul on palju filme, mida ma vaataksin uuesti ja uuesti, aga ma usun, et need ei mahuks siia ära, nii et ma panen siia ainult mõned. Ma vaatan igasuguseid žarne (näiteks õudus-, põnevusfilmid).

Siin nad on:

1) Jurassic Park’id ja “Jurassic World” – need on head filmid, kuna mulle meeldib vaadata, kuidas võimatuid asju reaalseks tehakse.

2) Marveli filmid (nt: “Avengers”, “Spiderman”) – need meeldivad ka samal põhjusel ja inimesed supervõimetega on lihtsalt ägedad. Ma juba ootan uut filmi “Batman v Superman: Dawn of Justice” (tuleb välja 2016 – toim)

3) Tranformerite-filmid: autod ja robotid on kenad, muusika on super ja sobib fimiga kokku, eriti esimesel filmil. Natuke kahju on, et nad enam Linking Parki muusikat ei kasutanud – see läks nii hästi kokku fimi endaga.

4) Harry Potteri filmid meeldivad mulle ka. Praeguseks olen ma näinud esimest kuut filmi, aga soov on vaadata ka seitsmendat.  Praegu olen alles 3. raamatu juures ka nii, et tasavägine võitlus Voldemorti ja Potteri vahel jätkugu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga