OLULISED SÜNDMUSED KOOLIS

REPORTAAž: ISAD KOOLIS

Caroly isa tuli kooli kolme taskulambiga (5. klass)

Caroly isa Marius Kuningas andis meile, V klassile, isadepäeva reedel geograafiatundi. Algul ma arvasin, et tund tuleb igav ja kärarikas. Tuli väja, et ei olnud üldse nii igav ja kärarikas, kui ma olin oodanud.

Tunnis rääkis ISAST õpetaja meile, kus ta on töötanud. Tema üks  lemmikumaid töökohti oli leiutiste transportija. Lisaks rääkis Caroly isa veel riikidest, mis on isegi Saku vallast väiksemad. Lõpus andis ta kolmele parimale taskulambi. Tunni lõpus saime küsida temalt riikide pealinnu. Ta teadis kõike. Lasi veel õnneks 10 minutit varem ära.

STIILIPÄEV: KADRIPÄEV

25. novembril korraldas Kurtna kooli õpilasaktiiv kadripäeva stiilipäeva – kooli tuli tulla valgetes riietes. Osavõtt oli, nagu ikka stiilipäevadel, rohke ja välja valiti ka võitja – kõige suurema protsentuaalse osavõtjate arvuga klass. Seekord võitis 3. klass.

Palju õnne!

Autor: Joosep Fingling